Bestuur en medewerkers

Bestuursleden

VOORZITTER

  José Bruyneel Beiaardstraat 6, 8870 Izegem
    051 30 50 01
    jose.bruyneel@skynet.be

SECRETARIS

    Hans Ampoorter Europalaan 29, 8870 Izegem
    051 30 97 60
    0484 95 05 36
    hans.ampoorter@telenet.be

FINANCIEEL BEHEERDER

    Geert Vanmellaerts Gerard Walschapstraat 6, 8870 Izegem
    0472 52 22 80
    gvanmellaerts@hotmail.com

JEUGDVERANTWOORDELIJKE EN COÖRDINATOR JEUGDTRAINERS

    Emmely George 0477 83 17 68
    emmelygeorge@hotmail.be
  Janna Tauscher 0471 58 05 04
    janna.tauscher@skynet.be

OVERIGE BESTUURSLEDEN

    Niels Schietgat schietgat.niels@hotmail.com
  Gudrun Soenen gudrun.soenen@skynet.be
  Olivier Vigin olivier.vigin@viginosolutions.be

ADMINISTRATIEF MEDEWERKER

    Jurgen Vanderheeren
 0486 12 32 87

Medewerkers

MARKEERDERS

    Nadine Missinne  
  Niels Schietgat  
  Jurgen Vanderheeren  
  Laura Pruvoost  
  Jelle Vandamme  
  Olivier Vigin

 

  Frederik Carton  
  Olivier Lybeer  

KLEDIJVERANTWOORDELIJKE

    Davy Naert  0478 72 73 57

WEBMASTER

   

Jelle Vandamme

webmaster@izegemsvolleyteam.be

Clubdokter en -kinesisten

Onze leden worden doorverwezen naar dokter Joris Van Steelant en kinesisten Merein Boudry en Piet Deveughele

DOKTER

  Dr. Joris Van Steelant Leenstraat 105/55, 8870 Izegem
    051 43 97 90
    http://www.huisartsenwallemote.be/

KINESISTEN

    Merein Boudry Manueel therapeut - Sportkinesitherapeut | Revasport
    Roeselaarsestraat 241, 8871 Izegem
    051 80 79 16
    0479 72 41 97
    kine@revasport-rumbeke.be
    www.revasport-rumbeke.be
     
  Piet Deveugele Kinepunt Izegem
    Roeselaarsestraat 356, 8871 Izegem
    0476 89 60 56
    info@kinepuntizegem.be